University of Limerick

limeck

Limerick to miasto założone około 1000 lat temu przez Wikingów. Swoim gościom oferuje szereg atrakcji historycznych, jak i kulturalnych: kina, teatry, muzea, koncerty i imprezy sportowe.

Uniwersytet w Limerick położony jest na powierzchni 650 akrów. Jest jedną z najnowocześniejszych uczelni w Europie. Studenci uczestniczący w kursach językowych mogą korzystać z wszystkich obiektów uniwersytetu, również sportowych i biblioteki. Na terenie uniwersytetu znajdziemy: sklepy, banki, pocztę, kafeterie i stołówki, laboratorium audio i video, centrum komputerowe z dostępem do e-maila i internetu, biblioteka – CD, video i książkowa, centrum do samokształcenia. Studenci mają możliwość za bardzo dogodne ceny zakupić wszystkie produkty żywnościowe i materiały do nauki w wewnętrznych sklepach. Studenci zaczynający swoją naukę w centrum językowym mogą automatycznie rozpocząć naukę na terenie uniwersytetu.

Szkoła obok kursów ogólnych, prowadzi także kursy egzaminacyjne – IELTS, TOEFL, przygotowujące do nauki na uczelniach wyższych, kursy dla nauczycieli oraz kursy kombinowane np. angielski ogólny + komunikacyjny.

Po lekcjach szkoła proponuje studentom zajęcia dodatkowe – wspólne wyjścia do teatru, kina, pubów z irlandzką muzyką, możliwość uprawiania sportów itp. Ponadto organizuje całodniowe i półdniowe wycieczki po Limerick i okolicach. Po odwiedzeniu University of Limerick bardzo polecamy zakwaterowanie w akademikach o wysokim standardzie położonych na terenie miasteczka uniwersyteckiego.

1 lekcja – 50 minut, orłata rejestracyjn 65 EURO

Możliwość zakwaterowania w akademikach lub u rodzin w cenie ok. 130 EURO/tydz. Cena może nieznacznie się wahać w zależności od położenia zakwaterowania i obcji z posiłkami lub bez.

Ceny:

Rodzaj kursu Godz/ Tydz Tygodnie (EURO)
2 3 4
Angielski ogólny 20 510 648 800
Angielski ogólny intensywny 20+5 640 834 1060
Angielski biznesowy 20 550 825
Informatyka dla nauczycieli językowych 20 700
Angielski dla nauczycieli 20 600

Zobacz także