Typy kursów językowych

au pair
  • Kurs General-Ogólny przeznaczony dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania językowego, skoncentrowany głównie na słownictwie mowy potocznej, gramatyce, oraz rozumieniu tekstu pisanego i mówionego.
  • Kurs Egzaminacyjny – skupia się głównie nad przygotowaniem do danego egzaminu. Szkoły, które reprezentujemy proponują następujące kursy: z języka angielskiego: FCE, CAE, 4PET, IELTS, TOEFL, dla nauczycieli CELTA, DELTA; z języka niemieckiego: DSH, ZMP, ICC; z języka francuskiego D.E.L.F. LEVEL 1&2. Powyższe kursy kończące się egzaminem rozpoczynają się w konkretnych terminach i trwają minimum 8 tygodni, natomiast kursy przygotowujące do tych egzaminów, a nie kończące się nimi zaczynają się w każdy poniedziałek i trwają krócej – min. 2 tygodnie.
  • Kurs Teacher Training – przeznaczony dla osób zajmujących się nauczaniem języków obcych. Kurs skupia się głównie na demonstrowaniu najnowszych metod naucznia w szkołach językowych, a także daje możliwość bezpośredniego uczestnictwa w prowadzeniu zajęć w szkołach językowych.
  • Kurs Au Pair – przeznaczony dla studentek w wieku 18-25, dający możliwość oprócz nauki w szkole, bezpośredniego poznania kultury Irlandii i zarobienia kieszonkowego. Uczestniczki pomagają opiekować się dziećmi i uczestniczą w prostych czynnościach domowych, w zamian za co otrzymują swój pokój, całodzienne wyżywienie i wynagrodzenie. Dwa razy w tygodniu uczestniczą w lekcjach w szkole w Dublinie.
  • Kurs Executive – zapewnia naukę w małych grupach lub indywidualny tok naucznia dla kadry managerskiej. Uwzględnia specyfikę działań gospodarczych na całym świecie. Daje możliwość spotkania ludzi tej samej profesji z różnych krajów.

Zobacz także