Oferta dla Firm

firmy

W dzisiejszych czasach umiejętność sprawnego władania językiem obcym stała się koniecznością. Dobra znajomość języka obcego znacznie zaoszczędza koszty, czas pracy i pozwala na skupienie się nad merytorycznym aspektem zadania, co zwiększa niewątpliwie efektywność pracy. Aby w pełni wykorzystać swoją znajomość języka lub ją pogłębić niezbędnym jest starannie zaplanowany i zrealizowany trening. Można zacząć go od sukcesywnych zajęć w Polsce, ale kiedy już posiadamy pewne umiejętności warto je sprawdzić w kraju danego języka, uczęszczając na zajęcia do szkoły językowej, bez możliwości kontaktu z językiem ojczystym. Właśnie taką formę nauki proponuje Państwu nasza firma TRAVEL & LANGUAGE:
KURSY DLA CIEBIE

W naszej ofercie posiadamy kursy dla kadry kierowniczej dające możliwość połączenia nauki języka z wypoczynkiem, np. kursy na Malcie, Jersey lub w malowniczych nadmorskich miejscowościach w Wielkiej Brytanii np. Hastings, czy też szkolenia językowe łączone z jazdą konną, golfem lub innymi formami wypoczynku (zgodnie z życzeniem kursanta).

Kury cechują się różnorodnym stopniem intensywności (od 10h do 40h na tydzień), zajęcia odbywają się w małych grupach lub indywidualnie, prowadzone są w ciekawy sposób przez profesjonalnie przeszkoloną kadrę nauczycielską.

Szkoły wyposażone są w centra do samodzielnej nauki, gdzie poza lekcjami można doskonalić swoje umiejętności (np. w laboratorium językowym, bibliotece, przy Internecie i e-mailu, itp).

Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania – od początkującego do zaawansowanego.
KURSY DLA TWOICH PRACOWNIKÓW

Posiadamy różnorodne, specjalistyczne kursy językowe obejmujące wiele dziedzin np.: bankowość, księgowość, handel i korespondencję handlową, negocjacje, kursy dla inżynierów, sekretarek oraz pracowników wszystkich działów, a także kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge: FCE, CAE, CPE i TOEFL. Szeroki wachlarz propozycji kursów językowych na pewno pozwoli Państwu wybrać szkolenia przydatne dla swoich pracowników.

Kursy językowe z naszej oferty mogą być formą wyjazdu motywacyjnego lub nagrody dla wyróżniających się pracowników lub ich rodzin.

Na wszystkie oferowane kursy wystawiamy fakturę VAT.
KURSY DLA TWOJEGO DZIECKA

W naszej ofercie posiadamy kursy dla dzieci i młodzieży (od 8 – 18 lat), które oprócz nauki języka w formie stosownej do wieku zawierają ciekawy program zajęć dodatkowych (pozalekcyjnych) np. zwiedzanie, wspólne wyjścia do kina, dyskoteki, restauracji, wycieczki do pobliskich miejscowości itp. Szkoły zgodnie z miejscowym prawem są zobligowane do pełnej, całodobowej opieki nad dziećmi do 16 roku życia. Zapraszamy również na naszą stronę wakacje, gdzie znajdziecie Państwo wyjazdy w kraju i zagranicę z naszymi opiekunami.

Wyjazdowy kurs językowy za pośrednictwem naszego biura pozostawi w Państwa pamięci niezapomniane wrażenia oraz doświadczenia z językiem obcym na co dzień. Pozostając do dyspozycji Państwa czekamy na kontakt z naszym biurem.

Zobacz także