LSI Portsmuth

lsi

Portsmouth jest jednym z ciekawszych miast Anglii, znajduje się na południowym wybrzeżu Anglii, pełne jest historii i tradycji morskich (pływające muzea). Dziś jest to rozkwitające centrum kultury, a także nowoczesnej technologii, gdzie znajduje się jedna z największych baz wojskowych na terenie Wielkiej Brytanii. Ciekawostką w Portsmouth są różnice poziomów między przypływami i odpływami sięgające 4 metrów. W Portmouth każdy znajdzie coś dla siebie: plaża, urocze uliczki, mnóstwo pubów i restauracji.

Spacerując po mieście można zauważyć wiele pamiątek z czasów wojennych, kilka z nich znajdziemy właśnie w dokach czy w Victoria Park. W Portsmouth znajduje się również dom, w którym urodził się Karol Dickens. Obecnie znajduje się w nim muzeum.

Szkoła mieści się w samym centrum miasta, w pobliżu nadmorskiej promenady, sklepów, restauracji, teatrów i dworca kolejowego. LSI posiada swój własny budynek, gdzie prowadzone są zajęcia w 31 jasnych, nowocześnie wyposażonych salach, w nowo wybudowanym ośrodku szkoleniowym. Na ostatnim piętrze szkoły znajduje się Executive Centre dla kadry menegerskiej, uczącej się w szkole na kursach specjalistycznych, np. wojskowość, bankowość, turystyka, negocjacje, angielski biurowy, księgowy i wiele innych. Szkoła oferuje również bogaty program zajęć dodatkowych, jak: konwersacje, gry językowe, wspólne wyjścia do pubów, kina, uprawianie sportów.

1 lekcja – 45 minut

Ceny:

Rodzaj kursu Godz/ tydz Cena/tydzień w GBP
Zima Lato
Ogólny angielski 22,5 110 131
Intensywny angielski 30 146 176
Ogólny angielski + egzamin (IELTS, PET, FCE, CAE, CPE) 30 146 176
Ogólny angielski + biznesowy 12,5+12,5+5 295 325
Ogólny angielski + zajęcia indywidualne 17,5 +5+5 295 325
Opłata rejestracyjna – 50 GBP
szkoła prowadzi szkolenia Executive w wielu dziedzinach
Zakwaterowanie Zima Lato
Rodzina – pokój 1-osobowy 80 84
Hotel lu pensjonat na zapytanie w T&L

Zobacz także