Carl Duisberg Centren

berlin

Carl Duisberg Centren powstał w 1962 roku i tworzy sieć szkół z siedzibami na całym świecie, m.in. w Japonii, Malezji, Brazylii, Rosji, ale przede wszystkim w Niemczech. Dziś cieszy się renomą jednej z najlepszych niemieckich szkół językowych. Aby utrzymać swą wysoką pozycję i poziom nauczania jest w stałym i ścisłym kontakcie z Instytutem Goethe`go oraz z wieloma uniwersytetami niemieckimi.

CDC oferuje zakwaterowanie w akademikach lub przy rodzinach niemieckich, szeroki wachlarz imprez towarzyszących, możliwość uprawiania sportów: pływanie, tenis, jazda konna, piłka nożna, korzystanie z laboratorium językowego, sali video, centrum multimedialnego i biblioteki.

Monachium jest miastem usytuowanym u podnóża Alp; w pobliżu wielu jezior i ośrodków sportowych. Monachium jest jednym z największych i najbardziej interesujących miast niemieckich. Siedziba szkoły mieści się w samym centrum Monachium.

Berlin to miasto o międzynarodowej atmosferze, którą tworzą turyści z całego świata. Miejscem, którego nie można nie odwiedzić będąc w Berlinie jest bulwar “Unter den Linden”. Natomiast miejscem spotkań starszego i młodszego pokolenia są ogródki piwne i sławne berlińskie piwiarnie. Szkoła CDC mieści się w samym sercu Berlina, niedaleko od sławnego Ku- Damm- eleganckiego bulwaru, przy którym znajdują się najróżniejsze sklepy stolicy.

WAKACYJNY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla młodzieży w RADOLFZELL, wiek:15+ (lipiec, sierpień)

Kursy językowe w Radolfzell nad jeziorem Bodeńskim przeznaczone są dla młodych ludzi, którzy chcą połączyć naukę języka z aktywnym wypoczynkiem. Program kursu zawiera bogaty program imprez sportowych, kulturalnych, wycieczek itp.

Kurs obejmuje 24 godziny nauki tygodniowo. Zakwaterowanie do wyboru w akademiku lub przy niemieckich rodzinach z pełnym wyżywieniem – 3 posiłki dziennie. Rozpoczęcie kursu w każdy poniedziałek od 30.06. do 18.08.03.

Szkoła prowadzi także: kursy języka niemieckiego i niemieckiej kultury dla ludzi, którzy ukończyli 50 lat oraz program doskonalenia zawodowego dla nauczycieli niemieckiego.

1 lekcja – 45 minut
Ceny:

Godz/ tydzień Cena za2 tygodnie (EURO)
CM BS RD
24 410 410 390
34+6 435 435 410
Cologne, Munich- CM, Berlin, Saarbrücken– BS, Radolfzell, Dortmunt- RD
Zakwaterowanie za 2 tygodnie
Miasto Rodzina – pokój 1 os.**
Bez wyżywienia HB
Cologne, Munich, Berlin 280 430
Radolfzell, Saarbrücken, Dortmund* 220 370
* cena ważna od czerwca do września
** pokoje dwuosobowe na życzenie

Zapraszamy także na TurboExpert24 GmbH Berlin.

Zobacz także