ACTH

Melbourne

Szkoła ACTH Management usytuowana jest w centrum Melbourne – w Australii zwanym potocznie “miastem ogrodem”. Melbourne to z jednej strony miasto 60 różnych kultur, dbające o swe historyczne korzenie, a z drugiej – nowoczesna metropolia, proponująca swym mieszkańcom i gościom najnowocześniejsze centra sportowe i budynki użyteczności publicznej.

Szkoła ACTH prowadzi naukę na dwóch płaszczyznach. Pierwsza to nauka języka angielskiego na kursach ogólnych, biznesowych, kursach egzaminacyjnych (FCE, ES, IELTS) i specjalistycznym programie konwersacji. Druga – to nauka w Collegu Turystyki i Hotelarstwa na kursach zawodowych. Jest to oferta przeznaczona dla osób znających dobrze język angielski, a chcących zdobyć lub udoskonalić swoje umiejętności zawodowe w turystyce, hotelarstwie, komputerach, księgowości, prawie, marketingu i wielu innych.

W ACTH studenci międzynarodowi przygotowują się również do studiów na uczelniach wyższych.

Szkoła jest nowoczesna i wygodna. Posiada kafeterię, salę wypoczynkową oraz duże centrum komputerowe, które dzięki nowemu systemowi rezerwacji jest dostępne dla wszystkich studentów. Szkoła zatrudnia doradców w specjalnym centrum dla studentów, gdzie zawsze indywidualnie można zgłosić się ze swoimi problemami: jak napisać CV, jak pokierować dalszą swoją nauką, który kurs językowy dalej wybrać? Szkoła współpracując z agencją pośrednictwa pracy pomaga studentom zainteresowanym podjęciem pracy w Australii w znalezieniu jej.

Ponadto dzięki współpracy z wieloma firmami w Melbourne studenci ACTH mają okazję poznać swoją przyszłą pracę również od strony praktycznej.

UWAGA! PRACA W AUSTRALII
Rząd australijski wyraża zgodę na podejmowanie przez studentów pracy w wymiarze 20 godzin tygodniowo po spełnieniu dwóch warunków: wykupienie kursu min. 25 godz./tydz. i posiadanie wizy studenckiej. Szkoły na różne sposoby pomagają w znalezieniu pracy. Wynagrodzenie jest zróżnicowane w zależności od wykonywanego zajęcia, a to zaś zależy od poziomu znajomości języka angielskiego, doświadczenia zawodowego i ogólnych umiejętności.
Szkoła ACTH pomaga w formalnościach przy ubieganiu się o pozwolenie na pracę, dodatkowo posiada tablicę informacyjną z ogłoszeniami pracodawców.

1 lekcja – 45 minut

Ceny:

Kurs Cena/tydz w AU$ Min pobytu
Angielski Ogólny 240 2 tyg.
Turystyka 205,5 10 tyg.
Biznes 187 22 tyg.
Hotelarstwo 205,5 10 tyg.
Informatyka 187 20 tyg.
Opłata rejestracyjna – 200 A$, obowiązkowa opłata za materiały do nauki i wycieczki – 100A$
Zakwaterowanie Cena/tydz w AU$
Rodzina – wysoki standard od 300
Rodzina – podwyższony standard od 200
Rodzina pokój 1 os. od 110
Apartament min.2 os. od 150
Akademik 245-290
Mieszkanie min.2 os.różny standard 170-500
Opłata administracyjna – 130 AU$

Zobacz także